İstanbul Talks’un sesi Dublin’den duyuldu…

image1Sipahiler Events, dünyada etkinlik sektörünün nabzını tutan Eventex Ödül Töreni’nde, klasik anlayışın dışına çıkan, fikirleriyle heyecan yaratan marka etkinliği İstanbul TALKS Inspired Girişimcilik Konferansı ile “People’s Choice of Best Event” kategorisinde ikincilik ödülünü kazandı. Eventex Ödülleri, 2009 yılından beri etkinlik sektöründeki profesyonellerin yeni beceriler kazanmalarını, yaratıcılıklarını geliştirmelerini, farklı bakış açıları edinmelerini amaçlıyor ve ödülleriyle “En İyi”leri onurlandırıyor. Eventex her yıl dünyanın dört bir yanından gelen etkinlik yönetimi ajanslarını, iletişim ve pazarlama profesyonellerini ağırlıyor. Bu yıl Dublin’de 7.’si düzenlenen Eventex Ödülleri’nde; 50 ülkeden, 500’ün üzerinde proje farklı kategorilerde değerlendirildi. İstanbul TALKS Inspired Girişimcilik Konferansı, “People’s Choice of Best Event” dalında, Avrupa ve Amerika’dan katılan 120 aday arasından ilk dörde girerek finale kaldı, ardından rakiplerini geride bırakarak ikincilik ödülüyle onurlandırıldı.

Dünyaca ünlü isimler İstanbul TALKS’ta konuştu

31MOR_1241 kopyaSipahiler Events tarafından Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) iş ortaklığında düzenlenen İstanbul TALKS Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, 16 Mart 2016 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenmişti. Konferansa Mavi Ana Sponsor, GE, AUDI ve TAV sponsor olarak destek vermişlerdir. İstanbul TALKS Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, dünyaca ünlü girişimci Virgin Group’un kurucusu Sir Richard Branson, Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek sipariş sitesi Yemeksepesi’nin CEO’su ve Kurucu Ortağı Nevzat Aydın, Skype’ın kurucularından Jonas Kjellberg, RLTY NYC’nin Kurucu Ortağı ve yöneticilerinden Emir Bahadır, Türkiye ve Orta Doğu bölgelerinin lider oyun şirketi Peak Games ve Hemenkiralik.com kurucu ortaklarından Rina Onur, Endeavor San Francisco’nun yöneticisi Allen Taylor, Vu Technologies CEO’su Devita Saraf ve YFS Magazine’in kurucusu Erica Nicole gibi birçok ilham veren ünlü girişimciyi İstanbul’da ağırlamıştı.

İstanbul TALKS konferansları 2017’de de sürecek

talkDünyada markalaşmış her şehir kendi marka etkinliklerine sahip. Şehirler marka etkinlikleriyle birlikte büyüyor, gelişiyor ve değer kazanıyor. İstanbul TALKS da dünyayı değiştiren fikirleri yaymak vizyonuyla İstanbul’un ezber bozan konferanslara ev sahipliği yapmasını hedefleyen bir konferanslar serisi. Misyonu ise, konferansları bir fikir ekosistemi haline getirmek ve İstanbul’u EMEA bölgesinde referans noktası konferanslarla öne çıkartmak. İş dünyası, ekonomi ve ilham veren hikayeler çerçevesinde global bir bakış açısıyla hareket eden ve uluslararası konuları sahiplenen İstanbul TALKS aldığı bu ödülle, İstanbul’un sesini Dublin’den dünyaya duyurdu. Eventex Ödül Töreni’nde İstanbul’u ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden İstanbul TALKS konferanslar serisi, 2017 yılında farklı konu başlıklarıyla yeni fikirleri ateşlemek için gelecek zamanlı cümleler kurmayı hedefliyor.

 

İLGİLİ HABERLER