Xperia XA1 Ultra ile hayatı daha geniş yaşa!

Sony Mobile, kullanıcıları Xperia XA1 Ultra ile hayatı daha geniş yaşamaya teşvik ediyor. Reklam kampanyası ise Rafineri imzası taşıyor.
Sony Xperia XA1 Ultra’nın 6 inç Full HD ekranı, 16 MP ön kamerası ve 23 MP ana kamerası ile hayatı daha geniş yaşamanın yolu parmaklarınızın ucunda. ‘’Hayatı Daha Geniş Yaşa!’’ söyleminden yola çıkan kampanyanın filmlerinde, Sony Xperia XA1 Ultra ile en güzel anlarınızı geniş bir ekranda ölümsüzleştirmenin kolaylığına dikkat çekiliyor. Geniş ekranı sayesinde iki parmakla ekranı büyütmenize gerek kalmıyor, ayrıca Sony fiyatı da kendi elleriyle küçültüyor.
Ekran genişliğini outdoor mecralarda da ele alan kampanya, hayatı geniş yaşamak isteyenlerin karşısına dev Sony Xperia XA1 Ultra billboardlarıyla çıkıyor. Ayrıca sosyal medyada da kullanıcıların hayatı daha geniş yaşadığı anların paylaşımları #HayatıDahaGenişYaşa hashtag’i altında toplanıyor.
Beyaz, Siyah, Altın ve Pembe renk1 seçeneklerine sahip Xperia XA1 Ultra, 1.899 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüm operatör ve perakende satış noktalarında satışta.

Kampanya Künyesi
Müşteri: Sony Mobile
Kampanya Adı: XA1 Ultra/ Hayatı Daha Geniş Yaşa
Yönetmen: Ege Tül
Yaratıcı Yönetmen: Emre Kaplan
Yaratıcı Grup Lideri: Setenay Özcan Yıldırım
Yaratıcı Grup: Tuğkan Cabbar, Emirhan Dileğe, Ahmet Uğurel, Saydan Çelik
Stratejik Planlama: Kayansel Kaya, Berkay Başer
Marka Takımı: Çağla İshak, Erbek Onur
Ajans Prodüktörü: Şafak Serter, Duygu Divarcı
Yapım Şirketi: DCC

İLGİLİ HABERLER