Buray’dan Uludağ Frutti Extra’ya özel şarkı

Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmine özel bir şarkı seslendiren Buray, şarkının video klibi için yaz ve aşk temalı bir reklam filmiyle kamera karşısına geçti. Filmde gençlere, “extra” anlar yaşayabilmeleri için yapmaları gereken tek şeyin harekete geçmek olduğu mesajı veriliyor.

Uludağ İçecek, meyve suyu ile zengin mineralli doğal maden suyunun lezzetli bir birleşimi olan Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmi için pop müziğin sevilen isimlerinden şarkıcı, besteci ve aranjör Buray ile kamera karşısına geçti. Buray’ın seslendirdiği ve yazın önemli hitleri arasına girmeye aday “Aşka Extra’nı Kat”’ın bestesi Ömer Özgür imzası taşıyor. Filmde gençlere, “extra” anlar yaşayabilmeleri için yapmaları gereken tek şeyin harekete geçmek olduğu mesajı veriliyor.

Şile’de kalabalık bir ekiple çekilen reklam filmi, Güzel Sanatlar imzası taşıyor. Oldukça eğlenceli ve renkli geçen çekimler sırasında hem Buray hem de set ekibi keyifli anlar yaşadı.

Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmi, haziran ayı içerisinde TV ve dijitalde tüketicilerin karşısına çıkacak. Aynı zamanda ”Aşka Extra’nı Kat” şarkısı ile Buray yaz boyunca müzik yayını yapan TV kanalları, radyolar ve dijital müzik kanallarında müzikseverlerle buluşacak.

Kampanyanın künyesi:

Reklamveren: Uludağ İçecek
ReklamverenEkibi: Ömer Kızıl, Ali Can Yıldız, Cansu Değerli
ReklamAjansı: Güzel Sanatlar
Kreatif Ekip: Tolga Suna, Mertcan Karpınar, Kıvanç Şenay, Metehan Örnek, Elçin Zor
Ajans Yapımcısı: Melis Bircan, Uğur Egemen İres
Müşteri İlişkileri: Gözde Gülşen Şengüler, Selen Öngör, Tutku Top
Prodüksiyon Şirketi: Spark
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Post Prodüksiyon: Mojo
PR Ajansı: Sobraz

İLGİLİ HABERLER