Arzum ile “Anneler okula başlıyor”

Arzum, okula dönüş döneminde en az minik öğrenciler kadar heyecan yaşayan annelere özel bir sosyal medya kampanyası hazırladı.

Arzum, her eğitim öğretim yılının başında çocuklarıyla birlikte aynı tatlı telaşı yaşayan, onlarla birlikte öğrenen, bilgilerini tazeleyen ve yıl boyu onları okula hazırlayan anneleri unutmadı. “Anneler Okula Başlıyor” kampanyası ile Arzum, Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bilgi yarışmalarıyla annelere hayatlarını kolaylaştıracak hediyeler sunuyor. Instagram’ın hikaye özelliğini aktif kullanarak takipçilerine ilgi çekici sorular yönelten Arzum, annelere bilgilerini sınama ve hediye kazanma imkanı tanıyor.

Arzum, okula dönüş kampanyası boyunca anneler için çocuklarına elektrikli ev aletleriyle kolaylıkla hazırlayabilecekleri besleyici tarifler de sunuyor. Instagram’da yayınlanan “Zihin Açan Tarifler” filmleri, sabah kahvaltısı ve okul sonrası için çocukların severek yiyecekleri, besleyici alternatiflerden oluşuyor.

Okula dönüş döneminde annelere özel bir kampanya hazırlayarak öne çıkan ve büyük ilgi gören “Anneler Okula Başlıyor” kampanyasını Arzum Pazarlama İletişimi ekibi ve Digital Panzehir ekibi birlikte yürütüyor.

KÜNYE:
Reklamveren: Arzum Elektrikli Ev Aletleri
Reklam Ajansı: Digital Panzehir
Reklamveren Yetkilileri: Mehtap Yıldız, Diğdem Cengiz Gürsel, Neslihan Demir, Buket Onaran
Müşteri İlişkileri: İlker Barouh, Tankut Merter
Yaratıcı Grup: Mithat Çalışkan, Özlem Bingöl, Duygu Yücel, Murat Çınar, Hakan Şahin
Prodüksiyon: Öteki Film

 

yarısma

 

İLGİLİ HABERLER