40 yıl rötarlı Metin, Ali, Feyyaz sürprizi

Reklamveren: Yapı Kredi
Reklam Ajansı: Wanda Digital
Marka Ekibi: Beste Yazman ve Ezgi Hergüner
Yaratıcı Ekip: Enis Baruh, Armağan Ükünç, Mert Taner ve Alican Düzen
Ajans Prodüktörleri: Kerem Aygün
Yapım Şirketi: GoGo Project
Yönetmen: Cem Adıyaman
Görüntü Yönetmeni: Murat Akay
Yapımcı: Güneş Zahit
Genel Koordinatör: Emre Özgür
Yapım Koordinatörü: Cihan Yorulmaz
Editör: Fuat Sebatlı
Kurgu Asistanı: Murat Başören
Renk Yönetimi: Kemal Çakır
Görsel Efektler: Alper Yılmaz
Ses Tasarımı: Can Doğruaslan ve Birkan Tuna

Yapı Kredi Play kart, bu kez bir gencin değil, hayatı boyunca kızının hayallerini gerçekleştirmek için çalışmış bir babanın hayali için “Olur mu olur” dedi. Türk futbol tarihinin efsane üçlüsü Metin, Ali, Feyyaz da yıllar sonra bu hayali gerçekleştirmek için biraraya geldi.
 
Yapı Kredi Play kart, babalar günü için “#babamınhayali” hastag’i ile bir kampanya başlatarak, gençlere babalarının hayallerinin ne olduğunu sordu. Ve gelen yüzlerce hayalden birinin gerçekleşmesini sağladı.
 
Bir dönem Beşiktaş paf takımında oynarken yeteneğiyle kısa sürede a takımına yükselen futbolcu Haluk Duranoğlu’nun hayali kızı Mısra sayesinde gerçek oldu. A takımda oynarken şansızlıklar ve sakatlıklar nedeniyle yeşil sahalara veda etmek zorunda kalan Haluk’un tek hayali Metin, Ali, Feyyaz ile aynı anda top oynamaktı. Ve bu hayali babalar gününde gerçekleşti.
 
Efsane üçlü Metin, Ali, Feyyaz yıllar sonra ilk kez bir marka için biraraya gelirken, babalar gününde büyük bir hayalin gerçekleşmesine de katkıda bulundular.   

İLGİLİ HABERLER