Yaratıcılığınızı dünyayla buluşturacak olan Epica Awards’un başvuru tarihi uzadı

Marketing Türkiye’nin Türkiye temsilcisi olduğu, bu yıl 32.’si düzenlenecek olan ve gazeteciler tarafından verilen tek global yaratıcılık ödülü Epica Awards başvuru tarihini 15 Ekim’e kadar uzattı.

Reklam ajansları, yapım şirketleri, dijital uzmanlar, pr ajansları, medya şirketleri… Kreatif topluluğun her kesiminin çalışmalarını dünyaya gösterme fırsatı bulduğu Epica Awards’a başvurular 15 Ekim’e kadar uzadı.

Prestijli yarışmanın devam eden başvurularıyla birlikte adaylar çalışmalarını 200’den fazla basın mensubunun beğenisine sunacak. Bu yaratıcı çalışmalar sektörün uzman isimleri de dahil 50 ülkeden fazla katılımcı tarafından değerlendirilecek.

Jüri başkanlığını Wallpaper dergisi içerik ve marka yöneticisi Tony Chambers’ın yapacağı ödül töreninde her kategori kazananı Epica’nın ikonikleşmiş piramid şeklindeki ödülünün sahibi olacak. Ayrıca sektörün duayenlerine gönderilen geleneksel Epica Kitabı’na da girmeye hak kazanacaklar.

Kapılarını 15 Kasım’da açacak olan Epica Awards bu yıl ki “Sorumluluk Yaratıcılığı öldürecek mi?” temasıyla hassas tüketici ve amaca yönelik pazarlamanın hakim olduğu günümüzde alışılmışa kafa tutan işler görecek miyiz? sorusuna da cevap arayacak.

Epica Awards’a başvurmak için tıklayın
Jüri listesi için tıklayın

İLGİLİ HABERLER