Üzerinden yaratıcılık akan 10 billboard tasarımı

Bir billboardun görselliği ne kadar etkileyici olursa gözleri o kadar üzerine çeker. Aşağıdaki billboard tasarımları sadece dikkat çekmekle kalmıyor aynı zamanda şaşkınlık da yaratıyor.

1) Arabanın arka koltuğunda emniyet kemerinin olması gerektiği ancak bu kadar güzel anlatılabilir…

billboard-ads-belt-up

2) Law & Order dizisinin bu billboardu diziyi izlemeyenleri bile tavlamış olmalı.billboard-ads-law-and-order3) Billboard ile gökyüzünü birleştiren harika bir boya reklamı.billboard-ads-berger4) Calvin Klein’ın yağmur yağdığında değişen iddialı reklamı umarız araba kullananlarda dikkat dağınıklığı yapmamıştır.billboard-ads-calvin-klein-1billboard-ads-calvin-klein-25) Max Factor ürününün suya karşı dayanıklılığı yağmur yağdığında ortaya çıkıyor.

billboard-ads-max-factor-2billboard-ads-max-factor-16) İnşaattan esinlenme ile ortaya çıkan yaratıcı spor merkezi reklamı.billboard-ads-powerhouse-27) Takip mesafesinin önemini vurgulayan yaratıcı bir billboard tasarımı.billboard-ads-patrol8) Yol üzerindeki bir restoran müşteri çekmek için oldukça başarılı bir billboard hazırlamış.billboard-ads-oldtimer9) Donatos adlı pizza markası gerçekçi billboardu ile siparişleri arttırmış olmalı.billboard-ads-pizza

10) Siemens’ten oldukça yaratıcı bir ürün tanıtımı.billboard-ads-siemens

İLGİLİ HABERLER