Silence İstanbul Hotels&Convention Center’a yeni Halkla İlişkiler Yöneticisi

Ataşehir’in vazgeçilmeyecek noktalarından biri haline gelecek Silence İstanbul Hotels &Convention Center’ın Halkla İlişkiler Yöneticiliği pozisyonuna Melis Taşkın getirildi. Kongre Turizminde bölgeye yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen ve sektöre oldukça iddialı giren Silence Istanbul Hotels & Convention Center, tecrübeli isimleri kadrosuna eklemeye devam ediyor.

Yeditepe Üniversitesi Turizm Yönetimi Bölümü mezunu olan Melis Taşkın, 2006 yılından beri Türkiye’nin önde gelen Pr ajanslarında bir çok farklı sektördeki Uluslararası ve Türk markaların stratejik iletişim danışmanlığını yürüttü. 2009 Yılında Radisson Blu Resort& Spa Hotel, Çeşme’nin açılış ekibinde yer aldı ve açılış öncesinden itibaren medya ilişkileri, etkinlik ve konu yönetimi, sponsorluk yönetimi, lider- itibar iletişimi ve medya satın alma görevlerini üstlendi.

Deneyimleri ile Melis Taşkın çalışma hayatına, Silence Istanbul Hotel& Convention Center bünyesinde yenilikçi adımlarını sürdürerek ve katma değer sağlayarak devam edecek.

İLGİLİ HABERLER