Reklamarkası 300 diyor…

Duayen reklamcı ve yazar Ender Merter’in hazırlayıp sunduğu Reklamarkası 6. yılında 300. programını gerçekleştiriyor.

Reklam sektörünün 360 derece ele alındığı Reklamarkası; 300. programı ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Reklamarkası; sektörel derneklerden, sivil toplum kuruluşlarından, mesleki kurumlardan, üniversitelerden, yarışma ve festivallerden aldığı ödüller ile 300 program boyunca işini başarıyla yapmanın gururunu yaşıyor.

300 program boyunca tam 200 markanın ve 1500 konuğun ağırlandığı, yaklaşık 12 bin dakikalık canlı yayın süresi boyunca 500 kampanyanın enine boyuna ele alındığı Reklamarkası, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Outdoor uygulamalarını Açık Hava Reklamcıları Vakfı’nın (ARVAK) gerçekleştirdiği, cingılında Çikolata Müzik’in imzası bulunan ve sosyal medya iletişimini Digital Panzehir’in sağladığı Reklamarkası, 300 program boyunca özveri ile çalışan Bloomberg HT çalışanlarının eşsiz katkısı ve ev sahipliğiyle ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Sektöre daha geniş bir perspektiften bakan ve gündemi yakından takip eden Reklamarkası; 300. programa özel, ilginç konuklarıyla 21 Temmuz 2017 Cuma günü 12:30’da Bloomberg HT’de izleyicileri ile buluşacak.

İLGİLİ HABERLER