Publicis One Türkiye’de yeni atama

Publicis One Türkiye bünyesindeki medya ajanslarının Yetenek Yönetimi ve Marka İletişim Direktörü Aslı Sepil, 1 Şubat 2017 itibari ile görevine Publicis One Türkiye Yetenek Yönetimi ve Marka İletişimi Lideri olarak devam edecek.

Publicis One medya ajans markalarının yetenek yönetimi ve iletişim süreçlerinde önemli başarılara imza atan Sepil, şimdi de aynı vizyonu Publicis One çatısı altındaki 14 ajans markası ve 400’den fazla yetenek için gösterecek. Aslı Sepil bu yeni görevinde Publicis One Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş’a raporlayacak.

“2017 yılı başında, iletişim alanındaki tüm uzmanlıklarımızı tek bir çatı altında entegre olarak sunan yeni nesil ajans modelimiz Publicis One Türkiye’de operasyonlarına başladı. Biliyoruz ki iş modelimizde bu denli büyük bir değişimi yakalamak ve gerçek entegrasyonu sağlamak, ancak ve ancak bu felsefeyi tüm stratejik süreçlerimize yaymakla mümkün. Barındırdığımız yeteneklerin gücü ile var olduğumuz bu sektörde, yeni yetenekleri çekebilmek, yönetebilmek ve iletişimi güçlendirmek bizim için en kritik süreçler arasında yer alıyor” diyen İnanç Dedebaş, “Geçmişte pek çok farklı ülkede, farklı fonksiyonlarda yöneticilik görevi almış ve önemli projeler yürütmüş olan Aslı, Publicis One’ın yenilikçi ve yaratıcı ruhunu tam anlamıyla yansıtan biri. Hem yetenek yönetimi hem iletişim süreçlerimizde hedeflenen stratejik dönüşümü en iyi şekilde sağlayacağını düşünüyorum. Aslı’nın Publicis One liderlik takımında yer almasından dolayı çok mutluyum” dedi.

Bilkent Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Sepil, kariyerine 2007 yılında PwC’nin Denetim bölümünde başladı. PwC İstanbul ve Los Angeles ofislerinde ekip şefliği pozisyonunda çalışan Sepil, ardından University of Warwick’te Politik Ekonomi masterı yaptı. Barclays Bank’in Afrika operasyonlarını yürüttüğü Johannesburg ofisinde geleceğin liderleri programı kapsamında görev aldı. Türkiye’ye dönmesinin ardından TÜSİAD Küresel Ekonomik İlişkiler ve Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Bölümü’nde çalışan Sepil, Mayıs 2016’dan bu yana Publicis Groupe bünyesinde Yetenek Yönetimi ve Marka İletişimi Direktörü olarak çalışmaktaydı.

İLGİLİ HABERLER