‘Mimar Benim’ evinizi boyarken sanal rehberiniz oluyor

 

Filli Boya’nın “Mimar Benim” uygulaması, son teknoloji fonksiyonları, trend renk ve kartela seçenekleri ile evini boyatmayı düşünenlere rehberlik ediyor.

 “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma hissi veriyor. Yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alınarak gerçeğe en yakın haliyle boyamak için sanal bir deneyim yaşatyor.

2012’den beri 80.000’I aşkın indirilme sayısına ulaşan “Mimar Benim” Apple’ın ‘En İyi 10 Türk Uygulaması’ listesine girdi.

Uygulama Android ve IOS işletim sistemlerinden indirilebiliyor.

Dünya’da ödül alan Türk dekorasyon uygulaması

“Mimar Benim” uygulaması; Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” tarafından   “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” ödülü aldı. Hollandalı mobil uygulama ölçümleme firması DISTMO’nun raporuna göre; Android cihazlarda “Eğlence” kategorisinde 2. sırada yer alan Mimar Benim, iPadlerde “En Çok İndirilen 10 Eğlence Uygulaması” kategorisinde de 6. sırada bulunuyor. MMA Türkiye ve Digital Age’in  7.855 kişilik örneklem grubu üzerinde yapılan ankete göre “En Dikkat Çekenler” listesi dekorasyon kategorisinde ise ilk 5’de yer alıyor.

Mimar Benim’in mobil uygulaması dışında web sitesi versiyonu da bulunuyor. Beğendiğiniz bir tablo, manzara ya da fotoğrafın içinde yer alan tüm renkleri kısa sürede öğrenip, kendi renk kartelanızı oluşturmanız mümkün. 

 

İLGİLİ HABERLER