Kaspersky Lab’den Darüşşafaka’lı çocuklara destek

Kaspersky Lab, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çocuklar ve gençlerin dijital güvenlik konusunda bilinçlenmeleri için farklı çalışmalara imza atıyor. Firma, bu amaç doğrultusunda son olarak Darüşşafaka Cemiyeti ile anlamlı bir sosyal sorumluluk hareketi başlattı.

Çocukları ve gençleri bilgiyle buluşturmak, seçtiği hayatı yaşamasını sağlamak ve onlara sağlam bir gelecek inşa etmek hedefiyle yola çıkan Kaspersky Lab, Türkiye’deki tüketicileri de bunun bir parçası yapmayı hedefliyor. Bu hedefle hayata geçirilen kampanya doğrultusunda, kişisel bilgisayarlar için yapılacak Kaspersky DVD ve kutu ürün alışverişlerinin artık 1 TL’si, Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanıyor.

Alışverişin 1 TL’si Darüşşafaka’ya
Kurumsal ve bireysel dijital güvenliği sağlamanın yanı sıra tüm topluma dokunan bir firma olduğunu, bu kampanyayla bir kez daha ispatlayan Kasperky Lab’in Türkiye Genel Müdürü Sertan Selçuk; “Siber güvenlik konusunu ciddiyetle ele alan bir kurum olarak başlattığımız bu girişimle, hem Darüşşafaka Cemiyeti’ne maddi olarak destek sunmayı hem de çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz” diye ekledi.

İLGİLİ HABERLER