GittiGidiyor’un yeni Genel Müdürü kim oldu?

eBay’in, GittiGidiyor’u satın almasıyla birlikte başlayan büyük değişim ve büyüme süreci devam ediyor. Türkiye e-ticaret pazarındaki liderliğini, 2013 yılında yepyeni bir logo lansmanı ve yeni reklam kampanyası ile pekiştiren GittiGidiyor’da, 1 Ocak 2014 itibarıyla genel müdür değişikliği gerçekleşecek.

GittiGidiyor Ailesi’ne 7 yıl önce katılan ve son 6 yıldır genel müdür olarak başarılı projelere imza atan Cenk Angın, yeni yılla birlikte görevini, Gülfem Toygar’a devredecek. Cenk Angın önümüzdeki dönemde, yine eBay bünyesinde uluslararası bir pozisyonda görevine devam edecek.

Alex Von Schirmeister (EMEA Bölgesi Genişlemeden Sorumlu Başkan Yardımcısı), konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “GittiGidiyor son yıllarda yaptığı önemli atılımlarla, bugün ayda 27 milyonun üzerinde ziyaret rakamıyla sektör lideri bir marka olarak faaliyet göstermektedir. 7 yıl boyunca yaptığı liderlikle bu başarılara büyük katkı sağlayan Cenk Angın’ın bilgi ve becerisinden bundan böyle Türkiye pazarının dışında da faydalanacağız. Kendisinden bayrağı devralan Gülfem Toygar’ın eBay bünyesine katılmış olmasından da büyük mutluluk duyuyoruz. E-ticaret sektörünün en başarılı isimlerinden biri olan Gülfem Toygar’ın Türkiye’deki büyüme sürecimizin bir sonraki adımında GittiGidiyor markasına büyük katkıları olacağına inanıyoruz.” dedi.

Yılbaşında GittiGidiyor Genel Müdürlük koltuğuna oturacak olan Gülfem Toygar ise “GittiGidiyor’un 2 önemli hedefi var; Türkiye’de tartışmasız e-ticaret lideri olmak ve 43 ülkede faal olan eBay organizasyonu içerisinde kendine sağlam bir yer edinmek. eBay’in global tecrübesinden beslenen GittiGidiyor gibi öncü bir kurum bünyesinde bir çok başarılı işe imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu. Gülfem Toygar, 2009 yılından bu yana Limango Türkiye Grup Şirketleri Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

İLGİLİ HABERLER