Fiyuu’a yeni CEO

 TFI TAB Gıda Yatırımları’nın deneyim odaklı dijital teslimat platformu Fiyuu’nun CEO görevine, Rıza Gürler getirildi.

Perakende ve hızlı tüketim malları alanında 15 yılı aşkın süredir çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerini üstlenen Gürler, son olarak Migros Ticaret A.Ş.’de E-Ticaret Direktörü olarak görev yaptı.

Rıza Güler hakkında:

Fiyuu’da gerçekleştirilen üst düzey atama ile şirketin CEO görevine Rıza Gürler getirildi. Profesyonel kariyerine 2003 yılında Migros Ticaret A.Ş.’de başlayan Rıza Gürler, Migros Ticaret A.Ş. ve Şok Marketler T.A.Ş.’de farklı pozisyonlardaki çalışmalarıyla iş hayatını sürdürdü. Fiyuu’ya katılmadan önce Migros Ticaret A.Ş.’nin E-Ticaret Direktörü olan Gürler, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.

TFI TAB Gıda Yatırımları eko sisteminin deneyim odaklı dijital teslimat platformu olan Fiyuu, benzersiz iş modeli ile sektöre yön vermeye devam ediyor. TFI TAB Gıda Yatırımları, Türkiye’de yönettiği Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Usta Dönerci, Usta Pideci, Döner Stop markalarının yanı sıra, 2012 yılından beri de Çin’deki Burger King operasyonlarını başarıyla yürütüyor.

İLGİLİ HABERLER