Erciyes Kayak Merkezi’ne ‘Mükemmellik Ödülü’ verildi

Kış turizm merkezlerinden Erciyes, dünya çapında önemli tatil ve seyahat destinasyonlarına verilen ‘Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası’ ödülüne layık görüldü.

Coğrafi konumu ve uluslararası teknik olanakları ile dünyanın sayılı kayak merkezi konumundaki Erciyes Evrensel Kış Sporları ve Turizm Merkezi, dünya çapında önemli tatil ve seyahat destinasyonlarına verilen ‘Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası’ ile ödüllendirildi. Ziyaretçilerin yaptığı yorumlar sonucu 2016 yılında da ‘Mükemmellik Sertifikası’ ödülü alan Erciyes Kayak Merkezi 2017 yılında da konuklarının değerli görüşleri ile tekrar mükemmellik ödülü almaya hak kazandı. 28 farklı dilde 49 web sitesi, yaklaşık 96 milyon üye, 500 milyonun üzerinde yorum ve aylık 390 milyonu aşan ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük seyahat sitesi olan Tripadvisor, bu ödülü ziyaretçilerden sürekli olarak yüksek puanlı yorum alan ve üstün konukseverlik sergileyen kuruluşlara veriyor. Erciyes, son teknoloji ürünü mekanik tesisler, 102 kilometre uzunluğunda 34 farklı kayak pisti, ulaşım imkanları, konaklama ve sosyal imkanları ile kayak severlerin dikkatini çekiyor. Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, şöyle dedi:

“Üst üste iki yıldır dünyanın en büyük seyahat sitesi olan Tripadvisor’dan dünya çapında bu denli önemli bir ödülü olmak bizi oldukça mutlu etti. Erciyes, Kayseri Büyükşehir Belediyemizin devasa yatırımları ile dünya standartlarında bir turizm merkezi haline gelerek tüm dünyadan kayakçıların teveccühünü kazanmış bulunmakta. Yerli ve yabancı misafirlerimizin kayak merkezimize gelip buradan memnun bir şekilde ayrıldığını bilmek bizi daha üst hizmet sağlama noktasında oldukça teşvik ediyor.”

İLGİLİ HABERLER