Dumankaya’dan Instagram’da yarışma

Dumankaya İnşaat, Instagram üzerinden renkli ve hareketli bir yarışmaya imza atıyor. 10 Nisan’da başlayıp 9 Mayıs’a kadar sürecek olan Instagram kampanyasıyla Dumankaya İnşaat, herkesi “İstanbul’un Ritmi” ile ilgili anılarını ve fotoğraflarını yayınlamaya davet ediyor.
Facebook.com/dumankaya adresinden kayıt olan kullanıcılar #istanbulunritmi @dumankaya etiketleriyle İstanbul’un ritmini anlatan fotoğrafları ile yarışmaya katılabilecekler.

Kampanyanın sonunda Facebook üzerinden yapılan oylama sonucunda en fazla sayıda oyu alan ilk 50 fotoğraf belirlenecek. Bu 50 fotoğraf arasından, Dumankaya İnşaat Kurumsal İletişim Uzmanı Didem Coşkun, Boomerang Sosyal Medya Ajansı Yönetici ortağı Evren Kacar ve fotoğrafçı Işık Bozkurt’tan oluşan jüri tarafından seçilecek birinciye CANON EOS 1100d+18-55 mm dijital fotoğraf makinesi, ikinciye SAMSUNG HT- E355 DVD Ev Sinema Sistemi ve üçüncüye LAXON ACTIVE 8EX Fotoğraf Çerçevesi ödül olarak verilecek. Ayrıca, çektiği fotoğraf Instagram’da en çok beğeni alan yarışmacı SAMSUNG ST200F Fotoğraf Makinesi’nin sahibi olacak.

İLGİLİ HABERLER