Doğrudan pazarlamanın en iyileri!  

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’in her yıl düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 12’incisi, pandemi nedeniyle 30 Aralık’ta online ortamda sahiplerini buldu. 26 kategoride toplam 255 projenin yarıştığı Doğrudan Pazarlama Ödülleri’inde 82 proje ödüle layık görüldü.

 Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından sektörün gelişimine katkıda bulunmak, bilinirlilik yaratmak ve doğrudan pazarlama alanında çalışanları motive etmek amacıyla gerçekleştirilen Doğrudan Pazarlama Ödülleri bu sene “ÖDÜL KAFASI’’ konseptiyle gerçekleştirildi. Doğrudan pazarlama sektörü pandemi nedeniyle oldukça zorlu bir yılı geride bırakırken Doğrudan Pazarlama Ödülleri de bu zorlu dönemden etkilendi. Nisan 2020’de gerçekleştirilmesi planlanan ödül töreni pandemi nedeniyle yıl sonuna ertelendi. 30 Aralık’ta gerçekleştirilen ödül töreninde 2019 yılında hayata geçirilen en iyi projeler ödüllerine kavuştu. Yarışmada bu yıl 26 kategoride toplam 255 proje yarışırken bunlardan 82’si ödüle layık görüldü.

Yaşar Şeki: “Sağlık olsun”

DPİD Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Şeki pandemi nedeniyle yılın son günlerinde ve online ortamda gerçekleştirilen 12. Doğrudan Pazarlama Ödülleri, ödül töreni için şunları söyledi: “2020 başında her sene olduğu gibi başvuruları alıp jürimizi oluştururken henüz Covid-19 hayatımızı etkilemeye başlamamıştı. Pandemi ve önlemleri hayatımızı değiştirdi, jüri toplantımız çevrimiçi yapıldı.

Gönlümüzden daha önce olduğu gibi sektörün başarılarının kutlandığı canlı bir ödül töreni geçerken mevcut durumdan dolayı Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ni de bu sene çevrimiçi yapmak zorunda kaldık. Bu sene de böyle oldu, ‘sağlık olsun…’ Yarın daha güzel işler yapabilmek için, kendimizi ve sevdiklerimizi koruyabilmek için sağlık olsun…”

İLGİLİ HABERLER