AKG Gazbeton iletişim ajansını seçti

Türkiye’nin en büyük yerli gazbeton üreticilerinden biri olan AKG Gazbeton, iletişim çalışmaları için Aristo İletişim’i seçti. Aristo İletişim, AKG Gazbeton’a kurumsal iletişim, lider iletişimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, etkinlik yönetimi, kriz ve gündem iletişimi konularında hizmet verecek.

Gazbeton sektöründe Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip firmaların başında yer alan AKG Gazbeton, ısı yalıtımlı, hafif, yanmaz ve deprem güvenliğini sağlayan gazbeton blok, donatılı ürünler, Isı Yalıtım Plağı Minepor, asmolen üretiminin yanı sıra sektöre yenilik getiren inovatif ürünler sunuyor.

AKG Gazbeton ürünleri, Kırıkkale ve İzmir İşletmelerinin yanı sıra, 2011 sonunda üretime başlayan Çorlu İşletmesi ile Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde prestijli projelerde yer almaktadır. Üstün fiziksel özellikleri ve kalitesi ile kullanıcılara güven ve konfor sağlayan gazbeton yapı malzemeleri, konuttan başlayan, endüstriyel yapılara kadar uzanan her tür bina tipinde yaygın olarak tercih ediliyor.

İLGİLİ HABERLER