Umut Eker #ŞehriEleGeçir dedi

PUMA global olarak başlattığı #RunTheStreets / #ŞehriEleGeçir kampanyası ile, günlük hayatı son hızda yaşayan ve içgüdülerini takip etmekten korkmayan stil düşkünlerine sesleniyor. Kampanya kapsamında Rusya, Güney Afrika ve Singapur gibi dünyanın çok farklı noktalarında çekilen video projesinde, farklı ülkelerden pek çok ismin yanı sıra Türkiye’den de stilist Umut Eker ve ünlü graffiti sanatçısı Leo Lunatic (İbrahim Kurtuluş) kamera karşısına geçiyor.

Çekimleri Moskova’da gerçekleştirilen videoda, #ŞehriEleGeçir mesajını en iyi şekilde taşıyan şehir gezginleri, sokakların tükenmek bilmeyen temposu karşısında duruşlarından ve tarzlarından vazgeçmiyor. “Şehri ele geçirmek, yaptığın işin en iyisi olmaktır,” mottosunu benimseyen Umut Eker ve Leo Lunatic, PUMA erkek spor giyim koleksiyonunun en yeni parçalarını taşırken Moskova sokaklarını stilleriyle ele geçiriyor.

Şimdiden klasik olmaya aday yeni tasarımların başında IGNITE Limitless ve IGNITE evoKNIT modelleri geliyor. Spor stilini sokağa taşımak isteyen şehir gezginleri için özel olarak tasarlanan yeni IGNITE Limitless, ‘kişiye özel performans’ fikrinden ilham alıyor ve yenilikçi çizgiler taşıyan tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. PUMA’nın devrim niteliğindeki performans teknolojisini ve sokak modasının nabzını yakalayan tasarım anlayışını bir araya getiren IGNITE evoKNIT ise tamamı dokuma materyalden oluşan dış yüzeyi sayesinde her ayağa uygun konfor ve esneklik sağlıyor.

İLGİLİ HABERLER