Pınar Protein’in yeni reklam kampanyası yayında

Pınar Süt; geçtiğimiz yıl Türkiye’nin beğenisine sunduğu ve büyük ilgi gören ürünü Pınar Protein ile yepyeni bir kampanyaya imza attı. Sanatın büyüleyici dünyası ile sokak kültürünü bir araya getiren Protein Sanatı Kampanyası iki yeni ürünü ve özel tasarım ambalajları tüketicilerle buluşturuyor.

Dünya gıda ve beslenme trendlerini yakından takip eden Pınar Süt’ün yeni bir kategori oluşturarak tüketicilerin beğenisine sunduğu Pınar Protein, Vanilya Aromalı ve Kakaolu çeşitlerinden sonra Yer Fıstığı & Muz Aromalı ve Çilekli yeni ürünüyle pazara yenilikler sunmaya devam ediyor.

Yeni ürünlerin yanı sıra özel tasarım ambalajların tanıtıldığı yeni reklam filmi 5PCA’nn imzasını taşıyor. Reklam filminin yönetmenliğini üstlenen Fatih Sinan Şimşek aynı zamanda yeni ambalaj tasarımında da yaratıcılığını ortaya koyuyor. Pınar Protein Orkestrası’nın bir araya gelerek canlı olarak kaydettiği Handel’in Sarabande eseri reklam filminde heyecanı üst seviyelere taşıyor. Reklamda yeni ambalaj tasarımlarının oluşum aşamasına klasik müzik eşlik ederken, paketlerin ortaya çıkmasıyla birlikte dinamizmi artıran punk rock çıkışı reklam filminin coşkusunu ikiye katlıyor.

KAMPANYA KÜNYESİ:

Reklamveren: Pınar Süt

Reklamveren Yetkilileri: Bahar Zinler, Bilge Kalpaklıoğlu, Ecem Evcil

Reklam Ajansı: 5PCA

Art Direction: Fatih Sinan Şimşek

Yapım Şirketi: Gorilla

Yönetmen: Fatih Sinan Şimşek – Gorilla

Animasyon: KingKong

Müzik: Sonic Motion – Ömer Okçuoğlu

Kullanılan Mecralar: TV & Dijital & Outdoor

İLGİLİ HABERLER