Molfix, bebeklerin ilk adımlarına odaklanıyor

Molfix, yeni reklam filminde bebeğinin ilk adımlarına hazırlanan bir anne ve babanın tatlı telaşını konu alıyor.

Filmde, bebeğinin yürümesine sayılı günler kalan anne ve babanın, evde bebeği için güvenli bir ortam yaratırken, doğru yürüyebilmesi için doğru bebek bezini seçip seçmediği soruluyor. Bebeğin güvenli yürüyebilmesi için doğru ayakkabıyı seçen, sivri köşeleri ve prizleri kapamayı bile ihmal etmeyen ebeveynler, ünlü oyuncu Zeyno Gönenç’in seslendirdiği “Peki doğru yürüyebilmesi için doğru bezi seçtiniz mi?” sorusuyla düşünüyor.

Reklam kampanyasında sahne, ev ortamından klinik ortamda yapılan bir çalışmaya dönüyor. Doktor gözetiminde yapılan testte, bebek yürürken gözlemleniyor ve Molfix’in 3D elastik gövdesi sayesinde sıvıyı emerken şeklini koruduğu ve bebeklerin adımlarını daha doğru attığı vurgulanıyor. Reklam filmi, “Doğru adımlarla yürüyün küçük kaşifler, arkanızdayız” sloganıyla sona eriyor.

TBWA Group tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Ömer Sinir, müzik düzenlemesini Onur Cumaoğlu, prodüksiyonunu ise Autonomy Projects üstleniyor.

KÜNYE:
Reklamveren: Molfix
Reklamveren ekibi: Hayal Dilara Tepe, Özden Özden, Ezgi Gangal, Pelin Şahin, Yaren Bozkurt, Yeşim Varol, Elif Yılmaz, Seymur Kabacalı, Erman Erciyes
Reklamveren Prodüktör: Balca Enşenol
Reklam Ajansı: TBWA\ İstanbul
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Orkun Önal, Korcan Yavuz, Mustafa Gülşen
Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Tuğçe Asrak, Sedef Özkan
CSO: Toygun Yılmazer
Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama Ekibi: Elif Kansız
Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Barış Tosun
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy Projects
Yönetmen: Ömer Sinir
Müzik Düzenleme: Onur Cumaoğlu
Medya Planlama Ajansı: Speed

İLGİLİ HABERLER