Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea için “ezber bozan” reklam filmi

Reklam veren: FIAT
Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul
Reklamveren Temsilcisi: Özgür Süslü, Melike Güleli, Aslı Başağa, Efe Şekerci
Kreatif Direktörler: Oktar Akın, Emrah Akay
Kreatif Ekip: Cenk Öztunalı, Evren Dinler, Aysu Erenuluğ, Emir Yavuz, Mert Merdim, Sedat Potur, Meriç Tilki
Ajans Başkan Yardımcısı: Roda Sezer
Müşteri İlişkileri: Elif Azaklı Alaz, Sıla Çavuşoğlu
Ajans Prodüktörü: Sevinç Metuçin Öktem, Canan Polat
Stratejik Planlama: İsmail Seval, Bengü Çimendağ
Yönetmen: Rad-Ish
Yapım Şirketi: Dinamo İstanbul

Leo Burnett İstanbul, Fiat’ın otomobil dünyasında ezberleri bozacak modeli Egea için çok konuşulacak bir reklam kampanyası hazırladı.
Türkiye otomotiv tarihinde bir dönüm noktası olmaya aday Fiat Egea’nın reklam filminde, kendine özgü duruşu ve usta oyunculuğuyla tanınan Erdal Beşikçioğlu rol aldı.

“Ezber bozan sedan” sloganıyla lanse edilen reklam filmi, artık iyi bir otomobile sahip olmanın bir ayrıcalık olmadığına vurgu yapıyor. Film, Erdal Beşikçioğlu’nun sıra dışı karizmasıyla, Fiat Egea’nın iddialı tavrını başarıyla bütünleştiriyor. Başından sonuna, birçok farklı sürprizi barındıran reklam filmi, sadece Fiat hayranlarının değil Erdal Beşikçioğlu’nu sevenlerin de ilgisini çekeceğe benziyor.

Prodüksiyonu Dinamo İstanbul tarafından yürütülen reklam filminin çekimleri, İstanbul’un farklı lokasyonlarında üç günde gerçekleştirildi ve yönetmenliğini ünlü Avusturyalı yönetmen ikili Rad-Ish üstlendi.

Fiat Egea reklam kampanyası, televizyon filmi dışında, basın, açık hava, radyo, sinema, dijital gibi birçok farklı mecrayı kapsıyor.

 

İLGİLİ HABERLER