Iceland Foods’un sihirli noel reklam kampanyası yayında

Iceland Foods’un “Magic Frozen” kampanyası “Magic Frozen 2” filminin karakterleriyle Walt Disney Animasyon Stüdyosu tarafından yeniden canlandırıldı. “Frozen 2” filmi gösterime girmeden önce yayınlanan kampanyayla, hem film hem de İzlanda tanıtıldı ve reklam filmindeki amaç Noel’de dondurulmuş gıdaların değerinin ve kalitesinin arttırılması olarak belirtildi.

Reklam filminde “gerçek bir çocuk” ailesine sessiz sinema oynarken noelle alakalı en çok sevdiği şeyi anlatmaya çalışıyor ve bu esnada Olaf oyuncağından yardım alıyor. Ardından Olaf’in canlanmasıyla “gerçek aile”, “Magic Frozen” karakterlerine dönüşüyor. “Magic Frozen”daki Elsa karakteri güçlerini kullanarak noel yemeği masası kurarken, noelle alakalı en sevdiği şeyin özel noel yemeklerini birbirleriyle paylaşmaları olduğunu dile getiriyor. İzlanda ayrıca Olaf oyuncağı ve bu oyuncak şeklindeki şekerleri de satışa sunuyor.

Iceland Foods’un Pazarlama Direktörü Neil Hayes, bu yıl daha geleneksel bir Noel kampanyası yapmanın daha doğru geldiğini ve donmuş yiyeceklerin Noel’de oynayabileceği rol hakkında anlatılmamış devasa bir hikaye olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERLER