Hayat ve Emeklilik herkesi sevdikleriyle konuşmaya davet ediyor

NN Hayat ve Emeklilik, “Önce Sen” diyerek çıktığı yolculukta NN Group işbirliğiyle yeni bir kampanyaya imza attı. İnsanların hayatla ilgili zor konuları konuşmaya yardımcı olmak amacıyla hayata geçirilen reklam filminde “Bize iyi gelen paylaşmaktır” mesajı veriliyor ve NN Hayat ve Emeklilik herkesi sevdikleriyle konuşmaya davet ediyor.   

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, “Önce Sen” mottosuyla hayata geçirdiği çalışmalarla iletişimlerine devam ediyor. NN, “Konuş” ismini taşıyan ve NN Group ile ortak olarak hayata geçirdiği kampanyasında, insanların genellikle konuşmaktan kaçındığı zor konuları, sevdikleriyle konuşmasına teşvik etmeye çalışıyor. Avrupa’daki pek çok ülkede yayına giren reklam filminde, çocukları, evli çiftleri ve sevgilileri,  arzularını, korku ve endişelerini birbirlerine anlatmaya, konuşmaya teşvik ediyor. “Bize iyi gelen paylaşmaktır” mesajının verildiği reklam filmi ile NN Hayat ve Emeklilik, “Senin için en değerli olanın gözlerine bak ve anlat. Konuşmaya başla. Çünkü Başka Sen Yok” diyerek Sevgililer Günü’nü de kutluyor.

Kampanyanın Künyesi:
NN Group:
Remco Barbier, Lidia Moret, Dustin Steinfort, Verdy Maat
NN Türkiye: Didem Özsoy Dirican, Gülşah Turutoğlu, Berent Yorulmaz
VIRTUE Amsterdam: Perre van den Brink, Janna Stolp, David Kellas, Tom Noble-Sabokbar, Koen Barnhard, Thamar Herbschleb, Sabine van Kranen
Yönetmen: Marleen Jonkman
Prodüksiyon Ajansı: Czar Amsterdam

İLGİLİ HABERLER