Hayat Su, 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine 100 ton su bağışı yaparak “Hürmetimizi kelimelere sığdıramayız ancak Hayat Eve Sığar” diyor

Hayat Su, “Fazla Gıda” platformu ile risk grubunda kabul edilen 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine 100 ton su bağışı yapıyor. Marka yayınladığı yeni reklam filmiyle risk grubundaki 65 yaş üstü bireylere, “Hürmetimizi kelimelere sığdıramayız ancak Hayat Eve Sığar” mesajını veriyor.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile Türkiye de el birliğiyle mücadele ediyor.  Hayat Su, bu zor günlerde Sağlık Bakanlığı aracılığıyla sağlık personellerine ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne toplam 200 ton su desteği veriyor. Bunun yanında marka, “Fazla Gıda” platformu aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanında bulunan risk grubundaki 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerini 100 ton Hayat Su ile buluşturuyor. Kampanya, yaşamın normal seyrettiği günlerde atıfta bulunan bir reklam filmiyle anlatılıyor. Reklam filminde dedesiyle parka gitmek isteyen bir çocuk, akşam babasıyla maça gitmeyi planlayan bir genç ve annesini yemeğe götürmeyi planlayan bir kadının ebeveynleriyle yaptıkları telefon görüşmeleri yer alıyor. “Bugünlerde büyüklerimiz gözlerimizden uzak ama gönüllerimize olmadığı kadar yakın” denilen filmde, “Hürmetimizi kelimelere sığdıramayız ancak Hayat Eve Sığar” mesajı veriliyor.

 

İLGİLİ HABERLER