DESA, Can Yaman’la “Desa Candır” dedirtiyor

DESA, ünlü oyuncu Can Yaman‘ın başrolünde olduğu yeni reklam kampanyasını yayınladı. Renkli ve dinamik kareleriyle dikkat çeken, “DESA Candır” sloganlı reklam filminde DESA’nın fark yaratan modelleri,  Can Yaman’ın “Baya İyi” söylemleriyle tüm görkemini ortaya koyuyor.

Son dönemde yer aldığı dizilerle yıldızı parlayan ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Can Yaman, moda dünyasının öncü markası DESA’nın yüzü olarak kameraların karşısına geçiyor.

Rebuplica imzası taşıyan “DESA Candır sloganlı reklam filminde, başarılı oyuncu Can Yaman, kız arkadaşıyla buluşmak için hazırlanırken seçtiği DESA kombinlerini, telefonundan mesaj atarak ona danışıyor. Bu sırada kız arkadaşı da aynı şekilde hazırlanmak için seçtiği DESA parçalarıyla poz vererek Can Yaman’ın fikrini alıyor.

DESA’nın yeni sezon için hayata geçirdiği ve başrolünde Can Yaman’ın yer aldığı reklam kampanyasında birbirinden çarpıcı kareler ortaya çıktı. Reklam filmi, başarılı oyuncunun kız arkadaşıyla buluşmak için birbirlerine DESA kombinlerini attıkları, hem eğlenceli, hem de romantik bir konuyu ele alıyor.

Ünlü yönetmen Murad Küçük’ün çektiği DESA X Can Yaman reklam filmi, üç farklı senaryo üzerinden, üç farklı versiyonla tamamlandı. İzleyenleri, bu farklı versiyonlarıyla adeta stil dolu, heyecanlı bir macerayı keşfe davet eden “DESA Candır” reklam kampanyasının, film kadar ses getiren çekimleri ise ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’a ait. Kampanya boyunca çekilen reklam filminin ve fotoğrafların stylingini ise Can Yaman’ın özgün stiline, fark yaratan dokunuşlar katan, ünlü moda danışmanı Aslı Parlak yaptı.

 

 

Künye:

Reklam Veren: DESA

Reklam Ajansı / Senaryo: Republica

Yönetmen: Murad Küçük

Kampanya Çekimleri: Tamer Yılmaz

Styling: Aslı Parlak

PR Ajansı: Inhouse İletişim

Kullanılan Mecralar: Ulusal televizyon, ulusal dergi yayınları, outdoor ve dijital

 

İLGİLİ HABERLER