Zlatan Ibrahimovic 2018 FIFA Dünya Kupası’nın yeni yüzü oldu

Dünyaca ünlü profesyonel futbolcu Zlatan Ibrahimovic’in Rusya’da düzenlenecek olan 2018 FIFA Dünya Kupası öncesinde şirketin global pazarlama kampanyasının yeni yüzü olacağını duyurdu. FIFA’nın Resmi Ödeme Hizmetleri İş Ortağı Visa ve Zlatan Ibrahimovic’in işbirliği ile bu yaz futbolseverler aksiyonun tek bir anını bile kaçırmayacak.

Yıldız futbolcu Ibrahimovic, Visa işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “Ödeme sistemlerinin global lideri Visa ile birlikte çalışacak olmaktan büyük gurur duyuyorum. Futbolda daima en iyi olmaya çalışıyorum.”

Visa Inc. Pazarlama ve İletişim Başkanı Lynne Biggar konuyla ilgili: “Zlatan Ibrahimovic’in futbol sahalarındaki etkileyici performansının yanı sıra, global ölçekte gördüğü ilgi ve renkli kişiliğini de her zaman takip ediyorduk. Visa olarak Zlatan Ibrahimovic ile FIFA Dünya Kupası kampanyamızı ve inovasyonlarımızı hayata geçirmek üzere işbirliği yapmaktan ve kendisinin dünya çapındaki büyük hayran grubuyla bağ kurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi

Dünyanın en çok ödüle layık görülen aktif futbol oyuncularından biri olan Zlatan Ibrahimovic, şimdiye kadar İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya, İsveç ve ABD’de dokuz takımda oynayarak 33 kupa kazandı. Ibrahimovic, kendi dönemindeki futbol oyuncularından en iyi golcüler arasında gösteriliyor.

İLGİLİ HABERLER