Yataş Grup’un Yurtiçi Satış Direktörü Cüneyt Ocak oldu

Yataş Grup’un Yurtiçi Bayi Satış Direktörlüğü’ne Cüneyt Ocak atandı. Ocak, satış alanında uzun yıllara dayanan deneyim ve birikimini 15 Ocak tarihi itibarıyla Yataş Grup bünyesindeki Yataş Bedding, Enza Home ve Selena markalarına aktaracak.

Yataş Bedding, Enza Home ve Selena markalarıyla mobilya sektöründe yer alan Yataş Grup’un Yurtiçi Bayi Satış Direktörlüğü’ne Cüneyt Ocak getirildi. Görevine 15 Ocak itibarıyla başlayan Ocak, Yataş Grup’un, Yataş Bedding, Enza Home ve Selena markalarından sorumlu olacak.

1972 Ankara doğumlu Cüneyt Ocak, lisans eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına 1996 yılında Electrolux AŞ satış departmanında başlayan Ocak, Tepe Mobilya’dan sonra Boydak Holding Pazarlama Şirketlerinden BEPAŞ Dayanıklı Tüketim Malzemeleri A.Ş.’de 11 yıl boyunca Satış Sorumlusu, Satış Şefi ve Satış Müdürü olarak görev aldı. 2010 yılında aynı şirketin Genel Müdürü olarak atanan Ocak, 15 Ocak 2018 itibarıyla da Yataş Grup çatısı altında Yurtiçi Bayi Satış Direktörü olarak görevine başladı. Cüneyt Ocak, evli ve 1 çocuk babası.

İLGİLİ HABERLER