“Yaratıcılıktan gelen ilham” C Level Club’ta masaya yatırılıyor

Pazarlama sektörünün öncü dergisi Marketing Türkiye tarafından üst düzey pazarlama iletişimi profesyonelleri için 2012 yılında kurulan bir bilgilendirme ve networking platformu olan C Level Club, Bu yıl LEGO iş birliğinde  7 Haziran Perşembe günü SALT Galata’da gerçekleştiriliyor.

Marketing Türkiye dergisi tarafından iletişim profesyonelleri arasında bilgi alışverişini sağlamak, onları değişen dünya trendleri ve ürünlerden haberdar etmek amacıyla kurulan C Level Club’ın 2018 buluşması bu yıl LEGO’nun katkılarıyla düzenleniyor. 7 Haziran Perşembe günü SALT Galata’da gerçekleştirilecek buluşmada LEGO Global Kreatif Direktörü Cerim Manovi’nin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte bu kez, LEGO’nun tasarım süreçlerini ve sunduğu oyun deneyimi ele alınacak.

C Level Club Hakkında

C Level Club, pazarlama sektörünün öncü dergisi Marketing Türkiye tarafından üst düzey pazarlama iletişimi profesyonelleri için 2012 yılında kurulan bir bilgilendirme ve networking platformudur. Türkiye’de pazarlama iletişimi sektörüne yön veren sektör profesyonellerini yılda altı kez bir araya getiren C Level Club, iş yapış modellerini değiştirecek, kurumun gelecek stratejilerine yön verecek yenilikler hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor.

İLGİLİ HABERLER