Veeam Türkiye’ye İki Yeni İsim: Yunus Salık ve Adil Can

 

Veeam Türkiye’de Kurumsal Müşteriler Satış Müdürü pozisyonuna Yunus Salık, İstanbul Bölge Müdürlüğü görevine de Adil Can getirildi.

Yunus Salık hakkında:

BT sektöründe 19 yıllık tecrübeye sahip olan Yunus Salık, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Kariyerine Televes firmasında Teknik Servis Mühendisi olarak başlayan Salık, sırasıyla Koçsistem’de Ürün Yönetimi, Nortel’de Teknik Satış Müdürü, Alcatel-Lucent’te Satış Müdürü, British Telecom’da Kıdemli Satış Müdürü ve son olarak da IBM’de Satış Direktörü olarak görev aldı.

Adil Can hakkında:

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Adil Can, kariyerine Türkiye’nin en büyük aracı kurumlarından biri olan Global Menkul Değerler’de Proje Lideri olarak başladı. Sonrasında Raymond James ve Inteltek’te Bilgi-İşlem Müdürü, Telcoset ve Alcatel-Lucent Enterprise’da Satış Yöneticiliği yapan Can, Veeam Software’e katılmadan önce IBM Global Services’da Satış Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

 

İLGİLİ HABERLER