Varyap kurumsal iletişim birimini güçlendirdi

İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Varyap kurumsal iletişim birimini iki isimle güçlendirdi. Önümüzdeki süreçte Varyap Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı’nı Özlem Çadırcı yürütürken Erkan Yılmaz da Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapacak.

Özlem Çadırcı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Özlem Çadırcı profesyonel hayatına 1991 yılında Renault Mais Pazarlama Departmanı’nda başladı. 1995-1999 tarihleri arasında yürüttüğü Sabah Medya Grubu Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün ardından sırasıyla, Fil Tanıtım, Bersay İletişim Danışmanlığı ve UNO Ekmek’te yöneticilik yaptı. Son olarak 2012-2014 tarihleri arasında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın ( TEGV) Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürüten Özlem Çadırcı, Şubat 2015 itibariyle Varyap Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı oldu.

Erkan Yılmaz kimdir?

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nü bitirdi. İş hayatına 1999 yılında Turkcell’de başladı. 8 yıl Turkcell’de çalıştıktan sonra BG İletişim’de 4 yıl Dumankaya İnşaat’ın iletişim danışmanlığını yaptı. Ardından 2011 yılında Bersay’a transfer olan Erkan Yılmaz uzun süre Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun iletişim danışmanlığını yürütmenin yanı sıra Torunlar GYO, GYODER ve Astaldi gibi inşaat sektörünün önde gelen şirketlerine de iletişim danışmanlığı hizmeti verdi. 2014 yılında desiBel Ajans’ta Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapan Erkan Yılmaz Şubat 2015’te Varyap Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini üstlendi.

 

İLGİLİ HABERLER