Türkiye’nin sosyal medya ödüllerine başvurmaya hazır mısınız?

Türkiye’deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilerle ölçen ilk ve tek yarışma olan Social Media Awards Turkey’in erken başvuru dönemi  2 Ocak’ta başlıyor. Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçen proje yenilikçi değerlendirme sistemiyle oldukça iddialı.ImageTÜRKİYE’NİN SOSYAL MEDYA ÖDÜLLERİNE
BAŞVURMAYA HAZIR MISINIZ?Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey erken başvuru dönemi 2 Ocak’ta başlıyor. BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleşen organizasyonda en başarılı markalar ve projeler ödüllerine kavuşacak.


Ödül Kategorileri 3 Ana Başlıkta

Social Media Awards Turkey yarışması Jüri Ödülleri, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor.


Image


Jüri Ödülleri

Jüri Ödülleri bölümünde tüm çalışmalar, alanında uzman isimler tarafından detaylı kriterle değerlendirilecek. 1 Mart 2018 – 1 Mart 2019 tarihleri arasında yayınlanmış en başarılı işler Altın, Gümüş ve Bronz ödüllerin sahibi olacak.

Jüri Ödülleri’nde; Sosyal Medya Kampanyası, Gerçek Zamanlı Kampanya, Dijital PR Çalışması, Sosyal CRM Yönetimi, başvurabileceğiniz birçok farklı kategori yer alıyor.


ImageSocialBrands Veri Analitiği Ödülleri

ü

BoomSonar tarafından geliştirilen sosyal medya endeksi SocialBrands’in istatistiksel ölçümlemelerine dayanan SocialBrands Veri Ödülleri kazananları, 30’dan fazla kritere göre yapılan veriye dayalı performans ölçümleri ile belirlenecek.

SocialBrands Veri Ödülleri, 49 farklı sektörde, 33 binden fazla sosyal medya marka hesabını inceleyerek en başarılı markaları ödüllendirecek.


Grand Prix

Social Media Awards Turkey’de yarışan tüm projeler arasında jüri üyeleri tarafından en çok beğenilen çalışmaların değerlendireceği Grand Prix; yılın en başarılı projesini ödüllendirecek.


Erken Başvuru için Son Gün 31 Ocak

 

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey için erken başvurular 31 Ocak’ta, başvuru dönemi ise 1 Mart’ta sona erecek.

Başvuru koşullarını incelemek için hemen tıklayın

İLGİLİ HABERLER