Türkiye’nin ilk ve en büyük espor zirvesi ESPORTS.con’un biletleri satışa çıktı

Türkiye’de ve dünyada hızla yükselen espor ekosisteminin tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan “ESPORTS.con” zirvesinin biletleri satışa çıktı. Marketing Türkiye tarafından 17 Ocak 2019’da Nonstop Zula Espor Merkezi’nde düzenlenecek etkinlik “Brands engage with Esports” söylemiyle espor ve gaming ekositemini markalarla buluşturacak.

Marketing Türkiye önderliğinde ve Think Event organizasyonuyla pazarlama profesyonelleriyle espor ekonomistini bir araya getirecek olan Türkiye’nin ilk ve en büyük espor konferansı Esports.con, In­Game Group’un mekan sponsorluğuyla 17 Ocak 2019’da Nonstop Zula Espor Merkezi’nde düzenlenecek. Zirvede şu an birçok sektör profesyonelinin zihni­ni meşgul eden, “Başarılı bir e-spor takımı nasıl kurulur? Markalar e-sporu bir mecra olarak nasıl kullanmalı? Espor alanında var olmak markalara ne kazandıracak? Esporla meraklılarının harcama ve medya tüketim alışkanlıkları neler?” gibi soruların yanıtları katılımcılarla paylaşılacak.

Dünya çapında esporun otorite isimlerinin konuşmacı olacağı zirvede spor dünyasının önde gelen isimleri pazarlama iletişimi profesyonelleri, kulüp yöneticileri, yatırımcılar, yıldız espor oyuncuları ve menajerlerde sahnedeki yerini alacak. Türkiye’nin en önemli marka-espor iş birliklerinin örneklerinin ele alınacağı etkinlikte sektörün önde gelen isimleri, espor endüstrisinin markalara yarattığı büyük iletişim fırsatlarını konuşacak.

Zirvede Türkiye’deki espor sektörünün rakamsal büyüklüğü ve gelişim süreçleri, oyuncu profili ve marka iş birlikleri, gelişen espor teknolojileri, turnuvalar, esporun dizi film sektörüne yarattığı etki ve esporun geleceğine ışık tutulacak.

Türkiye’nin ilk ve en büyük espor konferansı ESPORTS.con zirvenin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER