Türkiye Voleybol Federasyonu resmi su sponsoru Kuzeyden oldu

Akıllı telefon uygulaması Getir’in su markası Kuzeyden, Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın ardından şimdi de Türkiye Voleybol Milli Takımlar resmi su sponsoru oldu.

Getir, Kuzeyden’le milli sporcularımız için başlattığı hareketi sürdürüyor. Kuzeyden, artık ulusal ve uluslararası Voleybol Milli Takım organizasyonlarında da resmi su sponsoru olarak yer alacak. Doğal mineralli su Kuzeyden, “Resmi Su Sponsoru” olarak, 2020’ye kadar hem Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hem de Türk Milli Takımlarının su ihtiyacını karşılayacak.

Getir ve Kuzeyden Kurucusu Nazım Salur: “Bundan yaklaşık 3,5 yıl önce Getir’i kurarken kendine vakit ayırmak isteyen şehir insanının ihtiyaçlarına anında yanıt bulabileceği bir teknoloji yaratma vizyonuyla yola çıktık. Zaman içinde, insan sağlığı için en önemli unsurlardan biri olan suyu herkese 7/24, istenilen anda ulaşılabilir hale getirmek de bu vizyonun bir parçası oldu. 1,5 Yıl önce de girişimimiz içinden yeni bir girişim daha doğdu ve Kuzeyden su markamızı piyasaya sunduk. İlk günden beri sağlığa ve spora sahip çıktığımız markamızla bu yıl Haziran ayı itibariyle Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi su sponsoru olduk. Şimdi ise Türkiye Voleybol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz resmi su sponsorluğu anlaşmamız kapsamında voleybol Milli Takımlarımıza, Efeler ve Sultanlar liglerine, alt yaş grupları sporcularımıza ve Kupa Volley’e sponsoruz. Türk sporunun yanında olmak ve Türk Milli Takımlarımızı desteklemekten dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: “Türkiye Voleybol Federasyonu olarak önemli bir sponsorluk anlaşmasına daha imza atıyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu ve Getir Kuzeyden Su arasındaki yeni iş birliği, burada atılan imzalarla resmiyete dökülecek. Başarıya giden yolda, sponsorların destekleri her zaman çok büyük bir güç kaynağıdır. Türk sporu ve Türk voleybolunun daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İLGİLİ HABERLER