Türk Telekom, İstanbul Coffee Festival’in iletişim çözüm ortağı oldu

Türk Telekom, 6-9 Ekim tarihlerinde Küçük Çiftlik Park’ta 3’üncüsü düzenlenecek İstanbul Coffee Festival’in ‘İletişim Çözüm Ortağı’ oldu. Türk Telekom’un hayatın sıradan anlarını keyifli hale getiren markası Türk Telekom Prime, birbirinden farklı sürprizleriyle etkinlik ziyaretçilerine ayrıcalıklarla dolu bir gün yaşatacak. Dört gün sürecek kahve şenliğinde, Türk Telekom Prime ayrıcalıklarını deneyimlemek ve bilgi almak isteyen kahve tutkunları özel olarak dekore edilen Türk Telekom Prime Lounge alanını ziyaret edebilecekler.

Festival ziyaretçilerine benzersiz müzik deneyimi de yaşatacak olan Türk Telekom Müzik, Türk Telekom Sahne ile dört gün boyunca katılımcılara açık olacak ve amatör sanatçılar, şarkılarını kahve severler için söyleyecek. Türk Telekom Sahne’de verecekleri konserlerle Gripin ve Can Bonomo ise hayranlarıyla buluşacak.

Türk Telekom Sahne’de yine dört gün boyunca; Deniz Tekin, Buse Türker ve Gökcan Sanlıman’ın yanı sıra Çamur, Gizli Özne, yirmi7, Manuş Baba ve İkiye On Kala gibi amatör gruplar da sahne alacak.

Konserler, Türk Telekom Müzik Facebook hesabından canlı olarak izlenebilecek.

İLGİLİ HABERLER