“Turistof Kolomb” ile istikamet yurtdışı

Pegasus Hava Yolları’nın Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kafkasları kapsayan yurt dışı uçuş ağını tanıtmak amacıyla Kaan Sezyum iş ortaklığında gerçekleştirdiği dijital kampanyası “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” sonlandı.

Kampanya süresince, Turistof Kolomb karakterini canlandıran Kaan Sezyum’un videolar içerisinde sorduğu sorulara eğlenceli ve yaratıcı videolar ile karşılık veren 3210 kişi arasından 50 talihli seçildi. Yarışmaya katılarak 50 talihli arasında yer alan katılımcılar, 2014 yılı içerisinde Pegasus’un 30 ülkeye varan geniş uçuş ağı içerisinden diledikleri yurt dışı uçuş noktasına uçma imkanı kazandı.

Farklı yaş gruplarından pek çok katılımcının yarıştığı, yoğun ilgi gören kampanya süresince kampanyanın mikro sitesi olan istikametyurtdisi.com 451.747 tekil ziyaret edildi, tanıtım videosu toplam 117.664 kere izlendi ve sayfa toplam 21.381.084 kez Pegasus misafirleri tarafından görüntülendi.

Ayrıca, “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” yarışmasına katılan her yarışmacı Pegasus Plus üyesi olarak yarışmaya ilk katıldıklarında 10 TL UçuşPuan kazanma fırsatı buldu.

İLGİLİ HABERLER