Transanatolia iletişim ajansını seçti

2019 yılında FIA Cross Country Dünya kupasına aday yarış olarak düzenlenen ve kendi alanında dünyanın en zor 6 yarışından biri olarak gösterilen TransAnatolia Rally Raid, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan hizmet alacak.

İlk kez 2010’da düzenlenen ve 2020’de 10. yılını kutlamaya hazırlanan TransAnatolia Rally Raid, kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyada ralli tutkunlarının ilgisini çeken bir uluslararası spor organizasyonu haline geldi. Motosiklet, Otomobil, Kamyon, SSV, ATV gibi farklı araç kategorilerinin birlikte yarışabildiği bir organizasyon olan TransAnatolia, dünya çapında sporcuların, spor tutkunlarının, medyanın ve sponsorların ilgisini çekiyor.

İş birliği kapsamında TransAnatolia’nın Sponsorluk ve Sponsor İlişkileri Yönetimi hizmetlerini de üstlenen PRactice, ülkemizin bu değerli sportif markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı ve Medya İlişkileri alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak. PRactice TransAnatolia’nın uluslararası iletişim çalışmaları için de hizmet verecek.

 

İLGİLİ HABERLER