TimePR, PWN İstanbul ile iş ve sosyal yaşamda eşitlik için çalışacak

Halkla ilişkiler sektöründe 11 yılı geride bırakan deneyimli iletişim ve halkla ilişkiler ajansı TimePR, toplum ve iş hayatında cinsiyet dengesini sağlamak amacıyla faaliyetlerini yürüten PWN İstanbul’un kurumsal üyeleri arasına katıldı.

TimePR, bu işbirliği ile yaratıcı iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler faaliyetleri arasına iş ve sosyal yaşamda eşitlik çalışmalarını da eklemiş oldu.

PWN İstanbul, PWN Global’in Türkiye ayağı olarak 2003 yılından bu yana kadınların iş yaşamında daha görünür olması için faaliyetlerini sürdürüyor. Toplumsal cinsiyet eşitliği kavramını ve uygulamalarını iş hayatına kazandırmaya ve yaygınlaştırmaya kendini adamış gönüllü bir kuruluş olan PWN İstanbul; kadınların ve erkeklerin iş hayatında birlikte büyümelerini, kadınların iş hayatına girmelerini, iş hayatında kalmalarını ve liderler olarak yükselmelerini sağlamak için çalışıyor.

PWN İstanbul’un halkla ilişkiler (PR) çalışmalarını da üstlenen TimePR, bundan sonraki dönemde kurumsal üyeler; Atlas Copco, Anadolu Grubu, Arvato Bertelsmann, Akkök Holding, Cargill, Danone, DRD Filo Kiralama, Garanti Bankası, Kıraça Holding, Loreal Türkiye, MetLife, Med Marine, Mercer, Nurol Yatırım Bankası, Süzer Holding, TAV Havalimanları, Türk Tuborg A.Ş ile iş ve sosyal yaşamda eşitlik ilkesine dikkat çekmek için çalışacak.

İLGİLİ HABERLER