The Future Healthcare İstanbul Konferansı 10-11 Aralık’ta Sofitel Istanbul’da

Sağlık hizmetlerinin geleceği ve sektörün dev isimleri The Future Healthcare İstanbul Konferansı’nda 10-11 Aralık’ta Sofitel Istanbul’da yer alacak. 

The Future Healthcare İstanbul, 10- 11 Aralık’ta sektörün önemli isimleriyle birlikte sağlık hizmetlerinin geleceğine yön vermeye geliyor. Sofitel Istanbul’da gerçekleşecek konferansta yurt içi ve yurt dışından sektöründe öncü firmalar ve kişiler katılım gösterecek. Açılışı T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yapacağı konferansta ‘’Sağlık Teknolojilerinde Kadın Liderler, Sağlıkta Yapay Zeka, Giyilebilir Sağlık Teknolojileri, Geleceğin Dünyasında Hastaneler, Diş Sağlığının Geleceği, Geleceğin Gıdaları, Sağlık Hizmetlerinin Geleceği, Sosyal Medya ve Sağlık” konularında oturumlar gerçekleştirilecek.

The Future Healthcare İstanbul, dünyadan medikal konulardaki esprili şovlarıyla tanınan Lawrence Sherman ve Shenzen Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri Profesörü Daming Shi’yi, ülkemizden de Leyla Alaton, Demet Sabancı Çetindoğan, Ufuk Tarhan, Haluk Karabatak, Milena Elmasoğlu ve Dr. Leyla Şener gibi isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

İLGİLİ HABERLER