Starmaxx stratejik iletişim danışmanını ve reklam ajansını seçti

 

AKO bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’de lastik sektörü içinde Starmaxx, yeni dönemde stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet partneri olarak Salt İletişim Grup’u, kreatif çalışmaları için de Refleks’i seçti.

AKO’nun önde gelen markalarından Starmaxx yeni dönemi iletişim çalışmaları için ajans konkurlarını tamamladı. Başarısını ülke sınırları dışına da taşıyan ve 100’den fazla ülkeye ihraç edilen Starmaxx’ın stratejik iletişim danışmanlığını, stratejik iletişim yönetimi, entegre pazarlama ve dijital iletişim alanlarında hizmet veren Salt İletişim Grup, kreatif çalışmalarını ise, “İletişimde Güçlü Refleksler” mottosu ile hareket eden, Refleks yürütecek.

Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşlarından AKO bünyesinde faaliyet gösteren Starmaxx, Türkiye’yi dünya kara yollarında da başarıyla temsil ediyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 100’ün üzerinde ülkede satışa sunulan Starmaxx, belirlediği vizyonu gereğince, özellikle zirai ve yol dışı ürün gruplarında dünya pazarlarında ilk 3 marka arasında yer almayı hedefliyor. Starmaxx, gelecek hedeflerine ulaşmak için önümüzdeki dönemde iletişim faaliyetleri ve kreatif süreçlerde yeni iş ortaklıklarıyla yoluna emin adımlarla devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER