Social Media Awards Turkey 2020 takvimi değişti, başvuru süreleri de uzatıldı!

Tüm dünyada hızla yayılan ve ülkemizde de tespit edilen Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle Social Media Awards Turkey 2020 başvuru ve etkinlik tarihlerinde erteleme yapıldı. Olası bir salgına karşı toplum sağlığını korumak amacıyla ödül töreni ve jüri değerlendirme toplantısı ileri bir tarihe alınırken, başvuru dönemi de 7 Nisan tarihine dek devam edecek.

Başvurular için son tarih 7 Nisan olarak belirlendi

Salgına karşı tedbir amaçlı bazı kurumların evden çalışma sistemine geçmesiyle, katılımcıların başvurularını yetiştirmekte zorlandığı yönündeki geri bildirimlerde önemli artış yaşandı. Ödül töreninin ileri bir tarihe alınması başvuru tarihinde son bir uzatma yapmayı mümkün kıldı.

Katılımcıların başvurularını oluştururken zorluk yaşamaması için yapılan son düzenlemeye göre yarışmaya 1 Mart 2019 – 31 Mart 2020 dönem aralığında gerçekleştirilen dijital projeler 7 Nisan tarihine dek başvuru yapabilir.

Ödül Töreni 17 Haziran’a ertelendi

Veri Ödülleri sonuçlarının geçtiğimiz günlerde belli olduğu Social Media Awards Turkey’e kazanan markalardan etkinliğin ertelenmesi yönünde gelen talepler değerlendirildi. Bu doğrultuda ödül töreni 17 Haziran 2020 tarihine ertelendi.

İLGİLİ HABERLER