“Şirket içi iletişimde farklı bir mobil dönem”

Kurum çalışanları, bayileri, servisleri ve tedarikçileri arasındaki iletişimin önemine vurgu yapan Daikin Türkiye, bugüne kadar denenmemiş bir projeyle iş yaşamında fark yaratmayı planlıyor.

Bütün dünyada yaygın olarak kullanılan sosyal ağlara benzer bir model geliştiren Daikin Türkiye,“Daikin Mobile ” adını verdiği uygulamayla şirket çalışanlarını, bayileri, servisleri ve paydaşlarını bir çatı altında toplayarak iletişimi ve verimliliği en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Yeni bir mobil uygulama ve network platformu olan “ Daikin Mobile ” hızlı haber alma, kısa sürede çözüm üretme gibi şirketlerin hızlıca yol alması gereken birçok önemli konuda yaşanan aksaklıkları yeni nesil bir iletişim şeklinin gücü ile ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Daikin Mobile 2

İnsanların yüzde 80’inin mobil cihazlarda uygulama kullanarak zamanını geçirdiği günümüzde, şirketler teknolojinin mobil gücünü de bünyelerine katarak verimliliği ve motivasyonunu artırıyor. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan, tüm bilgi ve belgelerin üretildiği, paylaşıldığı, izlendiği, depolandığı yeni mobil platformlar tüm şirketlerin ihtiyacı ve odak noktası haline geliyor.

Daikin Türkiye, paydaşlarıyla beraber toplamda 2 bin 500 kişilik bir yapıyı temsil ediyor. İletişimin bütün şirketler için en önemli konulardan biri olduğu günümüzde, özellikle Daikin Türkiye gibi beyaz ve mavi yakalıların, bayi, servis ve tedarikçilerin bir arada çalıştığı yapılarda bu durum daha da önem kazanıyor.

Daikin Mobile 1

İç iletişimde mobil dönem

Daikin Türkiye tarafından üretilen ve patenti alınan “ Daikin Mobile ” uygulaması, kuruluşların farklı bölümleri arasında yaşanması kaçınılmaz olan iletişim sorunlarına bir çözüm olmayı amaçlıyor. Hızlı haber alma, kısa sürede çözüm üretme gibi şirketlerin hızlıca yol alması gereken birçok önemli konuda yaşanan aksaklıkları yeni nesil bir iletişim gücü ile ortadan kaldırmayı hedefleyen Daikin Türkiye, sosyal ağlar ve internet karması bir platform oluşturarak, bütün çalışanlarını, tedarikçilerini ve paydaşlarını “Daikin Mobile” ile tek bir çatı altında topluyor.

 

 

İLGİLİ HABERLER