Ses mecrasında pazarlama trendleri ve fırsatlar!

Kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek ortak yayın yapma kararı alan Marketing Türkiye ve Karnaval Clubhouse sohbetleri devam ediyor! Geçtiğimiz haftalarda “İyi Yaşam Markaları”, “Reklam yaratıcılığı da karantinada mı?” ve “Beyaz Yakalının İşverene Bir Çift Sözü var!” başlıklarının konuşulduğu yayınlarda bu haftanın gündemi “Sesini Yükselt: Ses mecrasında pazarlama trendleri ve fırsatlar” olacak…

Clubhouse’da gerçekleştirilecek bu dördüncü yayında Socrates Genel Müdürü Can Oz, Karnaval Program Müdürü Canberk Cenger, Program Yapımcısı ve Komedyen Mesut Sure ve  Marketing Türkiye ve Karnaval Grup Genel Yayın Yönetmenleri Günseli Özen ve Burak Can, öngörülemez bir yükselişe geçen ses mecrasının trendleri ve fırsatlarını konuşacak.

25 Şubat Perşembe günü 21.00’de gerçekleşecek olan “Sesini Yükselt: Ses mecrasında pazarlama trendleri ve fırsatlar” oturumu Clubhouse’un yanı sıra Karnaval Dijital Radyo platformundan canlı olarak da dinlenebilecek. Kayıt, Karnaval Dijital Radyo platformunda podcast olarak yer alacak ve sonrasında da dinlenebilecek.

İLGİLİ HABERLER