Sefamerve 5 yılda 5 milyon takipçiye ulaştı

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitelerinden Sefamerve,  sosyal medyada 5 milyon takipçiye ulaşarak bir rekora imza attı.

Socialbakers’ın markalar bazında yaptığı sosyal medya değerlendirmesinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen markası olan Sefamerve, Türk markaları arasında zirvede yer alırken ilk kez 5 milyon takipçiye ulaşan firma unvanının da sahibi oldu.

Sefamerve, uluslararası platformlarda da adından söz ettirmeye devam ediyor. Almanya, Avusturya, Fransa başta olmak üzere 82 ülkeye gönderim yapan ve 5 kıtada ofisi bulunan 1 milyar dolar ciro hedefiyle yatırım almadan ilerleyen Sefamerve, Türkiye ve yurt dışı pazarında yaptığı çalışmalarla ve aldığı global ödüllerle dünyanın önemli e-ticaret markaları arasında yer alıyor. Çağımızın en önemli iletişim araçlarından biri olan sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Sefamerve, 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde en çok takip edilen ve takipçi sayısını en hızlı artıran Türk markası haline geldi. 5 yıl üst üste kar açıklayan tek e-ticaret şirketi olan Sefamerve, 2017 yılında yüzde 102 büyüyerek, 7 milyondan fazla ürün satışı gerçekleştirdi.

Kullanıcıların sosyal medya hesapları üzerinden sordukları sorular, Sefamerve’nin kadın çalışanları tarafından 15 dakika içinde cevap buluyor.

İLGİLİ HABERLER