rOtring’in renkli dönüşü

Okula dönüş için geri sayım başlarken, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin çantasında yine rOtring’in birbirinden özel kalemleri olacak. “rOtring” ergonomik kurşun kalemleriyle öğrencilere nostaljik bir keyif sunmayı hedeflerken, rOtring jel kalemler ise hızlı kuruyan mürekkebi ile kaliteli bir yazım deneyimi vaat ediyor.

Pandemi nedeniyle ikinci dönem okula gidemeyen öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenleriyle hasret gidereceği günü iple çekerken, okulun ilk günlerinden itibaren rOtring okul setleri de onlara eşlik edecek. Kurşun kalemden silgiye, mürekkepli jel kalemden kırmızı kopya kalemine kadar birçok rOtring kırtasiye ürünü her sene olduğu gibi bu yıl da okul çantalarındaki yerini alacak. 

Almanya’da 92 yıl önce doğan rOtring, yeni eğitim-öğretim yılını yepyeni ürünlerle karşılamak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalardan biri… Dünyanın önde gelen kırtasiye ve ofis ürünleri şirketi ABD’li Newell Brands’in şemsiyesi altında bulunan rOtring, yeni modelleriyle bu yıl da gündelik yazımda en çok aranan ve tercih edilen ürünleri sunuyor.

Visuclick setiniz ve jel kalemleriniz hazır

Yeni eğitim-öğretim yılında yapılan okul alışverişinin olmazsa olmazlarından olan Visuclick Okul Seti ise her dönem öğrencilere rahat bir yazım olanağı sağlıyor. 0.5mm ve 0.7mm uç seçeneğinin bulunduğu setlerde, mekanik kurşun kalem, 2B Uç ve özel kapak içinde Tikky 30 silgi mevcut. rOtring, dünyada hızla büyüyen jel kalem kategorisindeki ürün yelpazesiyle de iddiasını ortaya koyuyor. Öğrencilerin dünyasını renklendiren rOtring jel kalemler, ergonomik gövdesiyle konforlu yazım olanağı sağlıyor. Maviden pembeye yeşilden mora, standart ve canlı renkler olmak üzere geniş bir renk yelpazesine sahip rOtring jel ailesi, hızlı kuruyan mürekkebi ile kaliteli bir yazım deneyimi yaşatıyor. rOtring’in kırmızı halkasıyla birleşmiş sade tasarımıyla jel kalemler, 0.7 mm uç kalınlığıyla ilgi görüyor.

 

 

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER