Red Bull Türkiye’de yeni atama

Red Bull Türkiye’nin satış direktörlüğüne şirketin “Yerinde Tüketim” kanalındaki deneyimli ismi Tuncay Nazlıoğlu atandı.

redbuRed Bull Türkiye’nin Satış Direktörlüğü’ne şirkette 14 yıldır çeşitli pozisyonlarda çalışan Tuncay Nazlıoğlu atandı. 2010 yılından bu yana Yerinde Tüketim Kanalı Satış Direktörü olarak görev yapan Nazlıoğlu, 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Satış Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Chester College of New England Üniversitesi Liberal Arts and Sciences / Political Science bölümünden mezun olan Nazlıoğlu, 2018 yılında dünyanın en prestijli okullarından Harvard Kennedy School’da 1 yıl süreli özel bir eğitim programına katıldı. İş hayatına ilk adımı 10 yaşında babasının Kapalı Çarşı’daki sarraf dükkanında atan Nazlıoğlu, özellikle satış, pazarlama ve ticaret üzerine altın değerinde tecrübeler edindi. Buradaki tecrübelerini profesyonel iş hayatına taşıyan Nazlıoğlu, 2005 yılında ‘Muskeeter’ olarak girdiği Red Bull Türkiye’de çeşitli görevleri üstlendi. 2011 yılında On Premise yani Yerinde Tüketim Kanalı Satış Direktörü olarak atanan Nazlıoğlu bu süreçte, Türkiye’deki ticaret ortamına dair kuvvetli idrak becerileri, yüksek enerjisi, ispatlanmış girişimcilik ruhu, gelişime ve değer yaratmaya odaklı liderlik özellikleri sayesinde Satış Direktörü görevine getirildi. Bugüne dek gerek yurt içi gerekse yurtdışında global şirketlere rol model olacak seviyede örnek gösterilen işlere imza atan Nazlıoğlu, çok iyi seviyede İngilizce bilmektedir.

 

İLGİLİ HABERLER