Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü: Christian Hirt

 

Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü, Christian Hirt oldu.

Christian Hirt hakkında:

Kariyerine Almanya’da başlayan Hirt, Hotel Adlon Kempinski de dahil olmak üzere, Le Meridien ve Kempinski gruplarında sektörün önde gelen otellerinde görev yaptı. Amerika, Avrupa ve Avustralya kıtalarındaki birçok ülkede farklı üst düzey yönetim pozisyonlarının ardından, 2016 yılında Raffles İstanbul’a atanmadan önce, Swissotel Sidney’de üç yıl Genel Müdürlük görevini yürüttü.

İstanbul’u, Swissôtel İstanbul’da Operasyon Direktörü olarak görev aldığı dönemden yakından tanıyan Hirt, bu çok sevdiği kente Raffles İstanbul’un Genel Müdürü olarak geri dönmekten memnuniyet duyduğunu belirtti. Hirt, “Raffles gibi efsanevi bir marka için çalışmak üzere yeniden İstanbul’a gelmekten çok mutluyum. Lüks alanındaki uluslararası deneyimimi, misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesi konusundaki tutkumu Raffles İstanbul’a getirmiş olmak büyük bir keyif. Böylesine önemli, dinamik ve heyecan verici bir şehirde, bu çok özel otelin gelecek başarılarının parçası olmak için şimdiden sabırsızlanıyorum” dedi.

Fransa’daki Reims İşletme Okulu’ndan MBA’i bulunan Christian Hirt, lisans eğitimini de otel ve restoran yönetimi alanında, Almanya’daki Otel İdareciliği Akademisi’nde aldı. 

İLGİLİ HABERLER