Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera ekibi hazır!

 

Avrupa’nın en büyük 5 otel zincirinden biri olan Radisson Blu markası Dilek Holding’in yatırımı ile İstanbul’da 2 yeni otelini açmaya hazırlanıyor. Bu ay sonunda açılacak olan Radisson Blu Hotel İstanbul Pera’nın ardından Kasım ayında Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli kapılarını açacak.

130 odalı olacak Radisson Blu Hotel İstanbul Pera ekibi 04 Haziran 2013, Salı günü The Rezidor Hotel Group, Radisson Blu Hotels & Resorts Franchise Direktörü Diana Mattson tarafından marka oryantasyonu aldı. Oryantasyonda Avrupa’nın en büyük 5. otel zinciri olan Radisson Blu markası vizyonu, misyonu ve stratejisini anlatan Mattson, eğitim sonunda ekip ile toplu fotoğraf çektirdi.

1995 yılından beri “Yes I Can!” mottosu ile yüzde 100 misafir memnuniyetini garanti eden Radisson Blu markası misafirleri kadar çalışanlarına verdiği değer ile de dünyada öne çıkan bir marka olarak biliniyor.

Radisson Blu 2010,2011, 2012 ve 2013 yıllarında Ethisphere™ Institute tarafından “dürüst ve ilkeli otelcilik ödülü” olan “The World’s Most Ethics Company” ödülünü aldı.

İLGİLİ HABERLER