Project House ve Sitecore iş ortaklığı anlaşmasını imzaladı

Dijital dönüşüm, pazarlama alanında çok hızlı bir şekilde reklamverenlerin önceliği haline gelmiş durumdayken markalar, dijital platformlarda gerekli dijital transformasyonu gerçekleştirebilmek için müşteri deneyimini yönetebilecekleri platformlara ve çözümlere ihtiyaç duyuyor. Sitecore deneyim platformu markaların dijital platformlarda, içeriklerini yöneten, müşteri deneyimini ölçen, iletişim otomasyonunu sağlayan, kişiselleştirilmiş e-commerce altyapısını ölçeklenebilir olarak sunan bir çözüm sağlıyor.

Project House HAVAS ve Sitecore imzalanan bu anlaşmayla, Avrupa ve Kuzey Amerika’da fark yaratan bu çözümleri, Türkiye ve yakın coğrafyadaki markalarla buluşturmayı hedefliyor.

Sitecore International’ın başkanı Thomas G. Andersen yaptığı açıklamada “Project House HAVAS ile gerçekleştirdiğimiz bu iş ortaklığı bizim için çok heyecan verici. Bu iş ortaklığı sayesinde Türkiye’deki müşterilerimize fark yaratan ve katma değerli dijital deneyim projeleri yaratacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Project House HAVAS’ın CEO’su Serhat Akkılıç “Sitecore platformu, markalarımıza yaratıcılık, içerik ve data güçlerimizi birleştirerek, üretilebilecek en iyi dijital deneyimi tasarlamamıza imkan verdiği için heyecanlıyız.” dedi. Project House HAVAS Chief Growth Officer Cüneyt Devrim ise  “Bu iş ortaklığı bizim vizyonumuzda olan zaten yıllardır Türkiye’de verdiğimiz dijital servisleri yakın coğrafyamızda hayata geçirme imkanı verecek. Artık servis ve çözümlerimizi müşterilerimiz için web siteleri/mobil aplikasyonlar yerine deneyim platformları olarak kurguluyoruz ve müşterilerimizin beklediği stratejik fayda da bu” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERLER