PlanB Medya, Criteo Onaylı Ajans ünvanı aldı

 

PlanB Medya, Criteo tarafından Türkiye’deki ilk “Criteo Onaylı Ajans” ünvanını aldı.

Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik’te bulunan yirmi yedi ofisinde bin sekiz yüzü aşan çalışanı ile dünya çapında on binden fazla reklamverene hizmet veren Criteo tarafından sertifikalanan PlanB Medya, bundan sonra müşterilerine Criteo’nun ürün portföyü ile danışmanlık yapacak.

PlanB Medya uzun yıllardır Atlas Global, Zen Pırlanta, Twist, Mecrea, D’S Damat ve Damat Tween gibi markaların medya planlama, satın alma ve Criteo kampanyalarını yürütüyor.

Criteo Türkiye Yönetici Direktörü Erkan Soy konuyla ilgili: “Her ne kadar müşterilerimizle doğrudan ilişkiler kurmak bizim için öncelik olsa da, Türkiye’deki faaliyetlerimizde ajanslarla olan ilişkilerimizin her geçen gün daha da önemli hale geldiği bir gerçek. Müşterilere danışmanlık yapmak gittikçe daha da fazla bilgi birikimi ve deneyim gerektiriyor. Bu yüzden biz de ajans partnerlerimizi eğitimlerle desteklemek ve onların yetkinliklerini göstermek için bu sertifikasyon programını başlattık. Bu kapsamda Criteo’nun çapraz cihaz veya uygulama içi reklamları gibi yeni servislerini her zaman öncü bir biçimde adapte eden ve Türkiye’deki uzun dönemli ajans partnerimizden biri olan PlanB’nin ilk Criteo Onaylı Ajans olduğunu görmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum” dedi.  

 

İLGİLİ HABERLER